Wspólnie uczcimy 600 lat Garwolina

23. 03. 31

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zostaliśmy oficjalnym partnerem obchodów 600-lecia Garwolina! Lada moment światło dzienne ujrzy nasza Oranżada Garwolińska ze specjalną etykietą - wypatrujcie jej w sklepach.

Więcej: Wspólnie uczcimy 600 lat Garwolina

Co nowego w nowym roku

19. 01. 27

Styczeń 2019 to już prawie historia, ale dla nas początek roku był bardzo pracowity. Dzielimy się również z Państwem naszymi planami.

Nawet nie zdążyliśmy się obejrzeć, a styczeń kolejnego już roku dobiega końca. Nie dziwi nas to jednak ani trochę, bo kiedy trwa wytężona praca, czas leci nieubłaganie. I tak cały miesiąc pracowaliśmy w pocie czoła, by optymalnie zaplanować nadchodzący wielkimi krokami sezon. A owoce naszej pracy poznacie państwo już w lutym!

Więcej: Co nowego w nowym roku

Oranżada - napój gazowany

17. 11. 25

Oranżada od lat święci triumfy zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Napój ten dziś jest już kultowy, bo kto w podstawówce nie kupował stałego zestawu – oranżada i drożdżówka, kto nie składał się z kolegą czy koleżanką na oranżadę „na miejscu” albo kto wreszcie nie wsypywał oranżady proszku wprost na język? 

Więcej: Oranżada - napój gazowany

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.